Nechajte sklenené tabule hovoriť za vás

Predstavujeme vám moderné riešenie vizuálnej komunikácie pre kancelárie, dizajnové štúdiá, komerčné priestory, zasadacie aj konferenčné miestnosti, či učebne. Magnetické sklenené tabule sú ideálne na pravidelné používanie.

Doplnky pre sklenené tabule sú založené na extra silných magnetoch. Vďaka efektívnemu spôsobu uchytenia priamo na sklenenej tabuli udržiavajú priestor tabule organizovaný a dizajnovo čistý.

Ponúkame vám kompletné riešenie o funkčné používanie a starostlivosť o glassboard. Vybrané doplnky k magnetickým skleneným tabuliam prinášajú farbu, radosť a život do každého priestoru. Spĺňajú najvyšší štandard kvality a dizajnu, ktorý používanie sklenených tabúľ poskytuje.

Personalizovaná stierka so sklom

Stierka na tabuľu s vrchným sklom vo farbe podľa vlastného výberu, s vlastným logom.

Objednať tu

Čierna fixka na tabuľu

Popisovač na glassboard v čiernej farbe Pentel MAXIFLO so šírkou hrotu 6 mm.

Nasucho stierateľná čierna fixka Pentel na liehovej báze je ideálna pre whiteboard a svetlé odtiene sklenenej tabule. Sýta čierna farba je výrazná a dobre čitateľná. Využíva pumpovací systém vháňania náplne na báze liehu do hrotu, čo oceníte pri dlhšom prezentovaní svojich myšlienok. 

Fixka je dostupná aj so šírkou hrotu 4 mm.

Sada farebných fixiek na tabuľu

Čierny, modrý, zelený a červený popisovač na glassboard Pentel MAXIFLO so šírkou hrotu 6 mm.

Nasucho stierateľné fixky Pentel na liehovej báze sú ideálne pre whiteboard a svetlé odtiene sklenenej tabule. Využívajú pumpovací systém vháňania náplne na báze liehu do hrotu, čo oceníte pri dlhšom prezentovaní svojich myšlienok.

Fixky sú dostupná aj so šírkou hrotu 4 mm.

Objednať tu

Čierna utierka z mikrovlákna

Dizajnová utierka na sklenenú tabuľu v čiernej farbe s mikrovláknom. Veľkosť 30x30 cm, hmotnosť 35 gramov.

Čierny magentický držiak na príslušenstvo

Nádoba v čiernej farbe s rozmermi 6 x 6 x 6 cm.

Magnetický držiak môžete použiť na odkladanie fixiek alebo dekorácie. Perfektne poslúži aj na odloženie čistiaceho prostriedku priamo na tabuľu, prípadne na dekorácie pre osvieženie interiéru.

Extra silné valcové magnety Ø 22 mm, sada 3 ks

Super silné okrúhle kancelárske magnety s priemerom 22 mm a výškou 10 mm.

Objednať tu

Extra silné valcové magnety Ø 10 mm, sada 5 ks

Super silné okrúhle kancelárske magnety s priemerom 10 mm a výškou 10 mm.

Objednať tu

Magnetický krúžok Ø 15mm, 2 pcs

Majte popisovače vždy poruke. Nasaďte magnetický prsteň vyrobený z nehrdzavejúcej ocele na fixku a umiestnite ju pomocou extra silného magnetu priamo na sklenenú tabuľu.
Krúžky s hrúbkou 11 mm a s vnútorným priemerom 15 mm sú perfektne prispôsobená na vrchnák popisovača značky Pentel MAXIFLO 6 mm.